Як потрапити?
Схема входу
Про концерт

Новітній історії України виповнюється 30 років. Це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, переданий від діда до батька, від батька до сина. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Кожен з нас отримав свободу, яка є нашою спадщиною та здобутком
Незалежність — у нашій ДНК.

Наша величезна історія та культура зібрана у літературу, архітектуру, театр, кіно, живопис, одяг… та, звичайно, музику.
Наша музика — це поезія, самобутні мелодії та талановиті люди, що її співають. Такі різні та захопливі, як і квіти, що цьогоріч стали символами незалежності у кожному куточку України. Деякі пісні співали ще наші дідусі і бабусі, а під інші — вже танцюють наші діти.
Українська музика — у нашій ДНК.

Доторкнись до історії на музичному концерті на честь святкування 30-го Дня Незалежності Країни. Це велике свято, яке мають побачити всі українці, від малого до старого. Це прекрасна музика та пісні, які нам нагадують про минуле та сповнюють надією на прекрасне майбутнє.
Українські пісні — у нашій ДНК

Це виконавці, яких ми вже давно знаємо та любимо, й ті, з якими ми познайомились зовсім нещодавно, але вони вже увійшли в історію
Вони обєднаються заради нескінченної пісня любові та гідності, яка буде лунати 24 серпня 2021 року на НСК «Олімпійський». Без пауз, без зупинок, виконавці передаватимуть цю мелодію один одному та співатимуть про любов, силу гордість та щастя, віру, гідність та мужність.

Кожна частина стане незабутньою дією на найбільшій технологічній сцені, яку ще в Україні не бачили. Номери артистів будуть наповнені незабутньою хореографією з десятками танцюристів, вражаючими костюмами, величезними екранами, масштабним світловим та дрон шоу.

Одна єдина пісня, що створена із десятків знакових пісень розквітне, як велика та яскрава квітка.

Святкуймо День Народження Країни разом!
Незалежність — у нашій ДНК!

У КОНЦЕРТІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ:

Сергій БАБКІН
Ірина БІЛИК
Олег ВИННИК
ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА
БРАТИ ГАДЮКІНИ
Валентин ДИТЮК
Тіна КАРОЛЬ
Ніна МАТВІЄНКО
Арсен МІРЗОЯН

Наталія МОГИЛЕВСЬКА
Людмила МОНАСТИРСЬКА
ОКЕАН ЕЛЬЗИ
Віктор ПАВЛІК
Тарас ПЕТРИНЕНКО
Оля ПОЛЯКОВА
Олександр ПОНОМАРЬОВ
ПОТАП

Софія РОТАРУ
РУСЛАНА
СКАЙ
СКРЯБІН
Христина СОЛОВІЙ
ТНМК
BRUTTO
DOROFEEVA
DZIDZIO
GO_A
JAMALA

KAZKA
MONATIK
MOZGI
TAYANNA
VERKA SERDUCHKA
Kyiv Symphony Orchestra
Національний академічний ансамбль ім. П. Вірського

Про фонд

День Народження Країни створений задля підтримки Благодійного фонду «Модерн Арт Фаундейшн». Він заснований задля реалізації амбітної ідеї Президента України зі створення центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука.

У Marchuk Ar Center буде створено сучасний простір, де будуть зібрані твори видатного українського художника Івана Марчука та інших талановитих митців з України та всього світу.

Благодійний фонд «Модерн Арт Фаундейшн» також запрошує фізичних та юридичних осіб до благодійницької діяльності Фонду.

Всі благодійні внески від глядачів музичного концерту на честь Дня Народження Країни Фонд спрямує на розбудову Центру сучасного мистецтва — музею Івана Марчука.

* Дітям від 12 років вхід можливий тільки в супроводі дорослих при наявності окремого Квитка. Вхід дітям до 12 років заборонений з міркувань безпеки